Biológiai Projekt Menedzser

Envoyer une demande

Emploi basé à HU - Budapest

L'emploi de domaine : Támogatás
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 05/07/2021

Description de l'emploi

Szívesen lennél egy piacvezető állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelő minőségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megőrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bővül?

Legyél nálunk Te is Biológiai Projekt Menedzser!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelő kapacitásunk bővítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrierlehetőségekben.

Milyen feladatok várnak rád?:

Cégünk stratégiai döntéseivel összhangban meghatározott K&F Új Termék Portfolió menedzselése, és meglévő termékek életciklus követő feladataihoz kapcsolódó munkák
A project specifikációk, fejlesztési tervek előkészítése és implementálása; teljesítések nyomon követése; törzskönyvezés és termelés- transzfer támogatása, új termékek piaci bevezetésében történő közreműködés.
3-5 főbb project vezetése és menedzselése.
Biztosítja, hogy az Új Termék Projekt Csapatok és Bevezetéssel foglalkozó Munkacsoportok egymással szorosan együttműködve sikeresen teljesítsék a project célkitűzéseket.
Részvétel a Biológiai K&F költségvetés előkészítésében, különös tekintettel, a külső partnerekkel való együttműködésre illetve részvétel a projektek erőforrás tervezésében
A Biológiai K&F valós költségek, erőforrások tervezett költségekkel és erőforrásokkal való összevetése és nyomon követése

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytől függően
Kiemelkedő cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Állatorvos doktori végzettség, vagy Egyetemi végzettség Biológiából, vagy biológiai, biotechnológia természettudományokból.
Képesség kereszt funkcionális és multikulturális csapatokban történő munkavégzésre
Komplex feladatok gyors áttekintése, összetett biológiai problémák megértésének és megoldásának képessége,
Határidők betartása és betartatása valamint nyomon követése
Teljesítmény központúság
Információk bizalmasan történő kezelése
Ügyfélközpontúság és kiváló kapcsolatteremtő képesség,
Üzleti prioritások megértése és kommunikálása,
Diplomatikusság és csapatmunka szemlélet,
Autonómia és stratégiai gondolkodás
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny:

Állatgyógyászati Gyógyszeripari tapasztalat (termékfejlesztés, gyártás, törzskönyvezési ismeretek)
Projekt menedzseri bizonyítvány / tréning
GLP/GCP/GMP bizonyítvány / tréning
Bizonyított tapasztalat projekt menedzsmentben, érdeklődés az élettudományok és új termékek fejlesztése és bevezetése iránt.
Csoportvezetői tapasztalat

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!