Vegyipari technikus

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 29/03/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

A Ceva-Phylaxia Zrt. Minõségellenõrzési Osztálya - Analitika labor- új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült csapatához Vegyipari technikus munkakörbe (bérelt státuszba)

Feladatok:

Alapanyagok Gyógyszerkönyv szerinti vizsgálata
Gyártásközi és késztermékek analitikai vizsgálata
Mérõmûszerek kezelése, eredmények számolása, rögzítése
Dokumentálás- primer dokumentumok megírása, számítógépes dokumentumok elkészítése
Laboratórium rendjének biztosítása,
Asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

Precizitás, pontosság
Szakmai angol ismerete
Szerves és szervetlen kémia ismerete
Csapatban való munkavégzésre való alkalmasság
GMP szabályokkal való azonosulás képessége
Dokumentáció pontos vezetése az elvégzett munkáról
Számítógépes alapismeretek és azok alkalmazása mintaérkeztetésben, eredménylapok elkészítésében, LIMS ismerete elõny.
Jó kommunikációs képesség a MEO-n belül és a kapcsolódó egységek felé
Vegyész, vegyipari vagy környezetvédelmi technikusi képesítés