Trainer

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 18/11/2020

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket
fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel az összes kontinensen. Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentősebb, budapesti biológiai telephelye. Új
munkatársat keresünk, hogy csatlakozzon jó nev?, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

Tréner
munkakörbe

Feladatok:

Hatékony tréning rendszer kialakítása és m?ködtetés
Skill mátrix felépítése, státusz követése
Új belépők és ismétlődő oktatások szervezése, lebonyolítása, dokumentálása
Tréning anyagok készítése, karbantartása, fejlesztése, és folyamatos bővítése
Vezetők támogatása a képzettségi szintek kiértékelésében
Tréning budget készítése
Fejlesztési rendszer kidolgozása, és követése

Elvárások:

Releváns felsőfokú végzettség (biológus, biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, állatorvos stb.)
Szervezési készség
Pedagógiai érzék
Támogató, segítő hozzáállás
Asszertív kommunikáció
Számítógépes ismeretek (MS Office napi szint? használata)

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalatának
Lehetőség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
- cafeteria
- étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
- sportolási lehetőség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetőség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttért