Tervezési asszisztens

Office based in HU - Budapest

Job domain : Minõségirányà­tás
Contract : Munkakör
Starting from : : 28/02/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

A Ceva-Phylaxia Zrt. Minõségellenõrzési Osztálya - Logisztikai laborja új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült csapatához Tervezési asszisztens munkakörbe (bérelt státuszba)

Feladatok:

MEO feladatok ellátása
Csomagolás ellenõrzés, Bizonylatok elkészítése gyártási tételek alapján ország specifikus formában és eljuttatja a megfelelõ részlegnek: Libourne/Budapest csomagoló helyekre,
A bizonylati formák karbantartása a Referencia lista (Termék-Ország-Követelmény) alapján
Termelési/minõsítési tervek és csomagolások nyomon követése.
A MEO-n folyó LEAN transzformációban aktív résztvétel
Kapcsolattartás a Ceva Libourne és Phylaxia MEO-i közt, nemzetközi irodáinkkal

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség (Természettudományos)
Angol középfokú tudás
Magas szintû számítógép tudás
Elõny:
Gyógyszergyártásban vagy minõsítésben szerzett gyakorlat.