Termelési csoportvezetõ

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 28/09/2021

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megõrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bõvül?

Legyél nálunk Te is termelési CSOPORTVEZETÕ!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelõ kapacitásunk bõvítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.

Milyen feladatok várnak rád?

Napi munkavégzés szervezése, koordinálása
GMP-elõírásoknak megfelelõ munkavégzés betartása és betartatása
Termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése
Vezetése alá tartozó csapat munkájának szervezése, munkaidõ beosztás írása
Termelési terv alapján a feladatok határidõre történõ teljesítése
Társosztályokkal kapcsolattartás
Részvétel validálási, kvalifikálási folyamatok tervezésében, kivitelezésében
Felmerülõ műszaki problémák elhárításának koordinálása

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik az alábbi elvárásoknak megfelelnek:

Biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök vagy egyéb releváns végzettség
Precíz, megbízható munkavégzés
Változó munkarend vállalása
Jó kommunikációs, és problémamegoldó képesség
Rendszerszemlélet
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Angol (középfok/kommunikációképes szint)

Elõnyt jelent:

1-2 éves gyógyszeriparban, aszeptikus munkavégzésben eltöltött tapasztalat
Releváns szabályok, eljárások ismerete
Vezetõi készségek