Technológia transzfer szakértõ

Office based in HU - Budapest

Job domain : Fejlesztés
Contract : Munkakör
Starting from : : 08/02/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

A Globális Iparosítási és Folyamatfejlesztési Igazgatóság Upstream és Downstream Technológia Transzfer Platform részlege új munkatársat keres Technológia transzfer szakértõ
munkakörbe.

Feladatok:

? Részvétel az új termelési területek létrehozásával kapcsolatos beruházások támogatásában (berendezés specifikációk készítése, ajánlatok értékelése, technikai dokumentációk áttekintése, részvétel a berendezések kvalifikációjában).
? Biológiai termelési technológiák méretnövelése, létezõ gyártástechnológiák folyamatvalidálása, gyártástechnológiák transzfere a kutatás-fejlesztésbõl a termelésbe, illetve technológia transzfer különbözõ nemzetközi telephelyek között.
? Technológia transzfer tervek és jelentések készítése.
? Már alkalmazott gyártási technológiák folyamatfejlesztése.
? A Kísérleti Üzemben vagy termelõ területeken történõ kísérleti gyártások, vagy technológia transzfer gyártások szervezése, irányítása, sarzs dokumentáció kezelése és ellenõrzése. Szabvány mûveleti eljárások (technológiai leírások) készítése. Tisztatéri biotechnológiai mûveletek végzése és felügyelete.
? Szöveti vírus vakcina antigén gyártás technológiák folyamat fejlesztése.
? Kísérleti eredmények kiértékelése, magyar és angol nyelvû jelentések összeállítása. Kapcsolat tartás belsõ és külsõ ügyfelekkel, szakértõkkel.
? GMP (good manufacturing practice) dokumentáció elõkészítése és írása.

Elvárások:

? A biotechnológiával rokon szakirányú egyetemi végzettség (pl. BME biológus mérnök szak, stb.). MSc végzettségû pályakezdõk jelentkezését is várjuk. BSc végzettségûek jelentkezése esetén 5 év releváns szakmai tapasztalatot várunk el.
? Magas szintû angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
? Mérnöki szemlélet.
? Kiváló kommunikációs készség, analitikus gondolkodás.
? Biztos számítástechnikai ismeretek: irodai szoftverek (pl. MS Office) és Google felhõ alapú szoftverek használata, adatkezelés és feldolgozás, prezentációk készítése.

Elõny:

? Projekt menedzsment gyakorlat, vonatkozó számítógépes eszközök ismerete.
? Kiemelkedõ ismeretek kísérlet tervezés és kiértékelés (statisztika) területén.
? Mérnöki szoftverek ismerete (pl. AutoCad).