Technikus

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 09/02/2021

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársakat keresünk, folyamatos bõvülés miatt, hogy csatlakozzonak jó nevû, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

Technikus

munkakörbe

Feladatok:

Munkavégzés általános vírus vakcina termelési folyamatokban aszeptikus munkaterületen
Az üzemben antigének fermentációs technológiával történõ elõállítása / antigén elõállítás tojáson, szöveten (oltás/aratás, sejt- és szövet tenyésztés)
Mûszaki berendezések, gyógyszeripari tartályok szakszerû kezelése
A gyártáshoz szükséges eszközök elõkészítése (mosogatás, csomagolás, sterilizálás)
A tervezett, illetve végzett mûveletek papíron és elektronikus formába történõ dokumentálása
A termelési folyamatok GMP elõírásoknak megfelelõ végrehajtása
A gyártási hulladék, veszélyes hulladék elõírás szerinti kezelése

Elvárások:

Biológiai-, élelmiszeripari, környezetvédelmi, biomérnök, vegyészmérnök, kertészmérnök, környezetmérnök vegyésztechnikusi vagy a technikusi szintnek megfelelõ humán egészségügyi szakközépiskola
Többmûszakos munkarend vállalása (estenként)
Precíz, megbízható munkavégzés
Számítógép felhasználói szintû ismerete
Fegyelmezettség, pontosság, monotónia tûrés

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:

- cafeteria

- étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat

- sportolási lehetõség

Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttért