Technikus (GID Pilot plant)

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 15/09/2021

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének és közérzetének javításán, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva, aki folyamatosan bõvül?

Támogasd csapatunkat Technikusként a Kisérleti Üzemben!

Tudtad? A Ceva baromfi vakcinái, oltókészülékei és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét, hozzájárulnak az élelmiszerellátás biztonságához.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely, mi vagyunk a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van, akikre nagyon büszkék vagyunk.
Munkatársaink felkészültek, szakmailag kiválóak és szívesen osztják meg tudásukat.

Milyen feladatok várnak rád?

Állatgyógyászati oltóanyag fejlesztésekhez kapcsolódó technikusi feladatok elvégzése, mint például:
Felhasználandó anyagok és eszközök elõkészítése, táptalajok összeállítása, kimérése,
sterilezése;
o Berendezések üzemeltetése, felhasználói szintű karbantartása, felügyelete (pl. fermentor,
bioreaktor õrlõ, szeparátor, tartályok, ultraszűrõ, autokláv);
oLabor munkák elvégzése (ld. alább)
o Mérõeszközök használata, felhasználói szintű kalibrálása (pl. automata sejtszámláló,
mikroszkóp, spektrofotométer, pH mérõ, metabolit analizátor, szűrõ integritás mérõ);
o Mintavételezés, minták kezelése, elõkészítése;
o Részvétel léptéknövelt sarzsok gyártásában (ipari-, és / vagy félüzemi (pilot) léptékben, GMP
gyártóterületen).
Egyszerűbb vizsgálatok, analitikai mérések elvégzése (mint pl.: vírustitrálás (tojáson/szöveten),
csíraszám meghatározás, víztartalom, pH, kolorimetriás mérések, preparatív analitika).
Antigén elõállítás tojáson, szöveten, vagy bakteriális úton (oltás/aratás, sejt- és szövet tenyésztés,
bioreaktor, fermentáció).
Antigén feldolgozás: feltárás, inaktiválás, szeparálás, mikro- és ultraszűrés;
Kísérleti, illetve félüzemi méretű vakcinák keverése, és letöltése.
A tervezett, illetve végzett műveletek papíron és elektronikus formába történõ dokumentálása.
Eszköz- és anyagnyilvántartás vezetése, felhasználások, munkaórák könyvelése, anyagrendelés.
GMP dokumentáció (pl. monitorozások; kvalifikálások, kalibrálások nyilvántartása; validálás).
Munkaterület rendben tartása.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
100 %-os költségtérítés Budapest határán kívüli lakhelyre
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben
Ingyenes parkolási lehetõség
Sportolási lehetõség (Fitnesz, edzõterem, úszás)
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük

Szeretnénk olyan emberrel együtt dolgozni, aki:

Középfokú - lehetõség szerint - releváns végzettség (pl. vegyész-, állategészségügyi, biológus, mikrobiológus-, élelmiszeripari - vagy hasonló, a technikusi szintnek megfelelõ, (pl. humán
egészségügyi szakközépiskolai), illetve ezzel egyenértékű releváns szakmai tapasztalat;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (pl. Excel, Word, Google felhõ alapú szoftverek).
Önálló munkavégzési képesség (elõre megbeszélt feladatok / kísérleti tervek végrehajtása a felettes
kolléga irányításával)
Alapszintű angol nyelvismeret

Csatlakozz hozzánk, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat!

Kattints a ?Jelentkezem? gombra, vagy add be a pályázatodat a humaneroforras@ceva.com email címre.