Raktári adminisztrátor

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 28/02/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Raktári adminisztrátor (bérelt státusz)

Feladatok:

A raktári munkafolyamatok hatékony támogatása, raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
Raktárkezelõk esetleges helyettesítése, áruátvétel, betárolás, komissiózás, anyagkiadás, anyagmozgatás, csomagolás végzése az érvényes GMP-, munkabiztonsági- és tûzvédelmi elõírások betartásával
Esetenkénti hûtõ- és fagyasztó helyiségben végzett munka
A raktár gépi és kézi anyagmozgatási feladatainak ellátása
Gépi anyagmozgatás magasemelésû targoncával
Számítógépes készletellenõrzés és készletmozgatás
Vonalkód olvasó rendszer használata
Aktív részvétel a leltározási tevékenységben
Raktári rend fenntartása

Elvárások:

Középfokú végzettség
OKJ-s targoncavezetõi jogosítvány (gyalogkíséretû-, vezetõállásos-, vezetõüléses-, magasemelõ-, homlokvillás targonca)
Magasraktári munkában szerzett gyakorlat
Számítógépes ismeretek
Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság
Önálló, pontos, precíz munkavégzés, nyitottság az új információk gyors befogadására
Terhelhetõség
Jó fizikum megléte