Projekt Menedzser // Project Manager

Office based in HU - Budapest

Job domain : Fejlesztés
Contract : Munkakör
Starting from : : 08/02/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Projekt Menedzser munkakörbe, a Biológiai K&F igazgatóságra

Feladatok:

A kiválasztott új fejlesztési projektek és néhány meglévõ termék life cycle menedzsmentje
Részvétel a fejlesztési projektek megvalósításában az elõírt határidõk és költségvetés betartása mellett
Részvétel a projektek tervezésében, projekttervek, költségvetés, tevékenységek összeállításában
Biztosítja, hogy a projektcsapat tevékenysége mindenkor összhangban legyen a Cég szervezeti kultúrájával, minõségpolitikájával és szabványaival
Eredmények értékelése, angol nyelvû jelentések összefoglalók készítése
Meetingek és megbeszélések szervezése, vezetése, akciótervek nyomon követése
A projekt részvevõi közötti hatékony kommunikáció biztosítása
A projekt aktuális állásáról rendszeresen beszámol a Globális R&D Igazgatónak/projektvezetésnek
A vizsgálatok megbízhatóságának biztosítása,részvétel a dokumentáció elkészítésében összhangban a GLP, GCP követelményekkel
Kapcsolattartás külsõ szakértõkkel, partnerekkel

Elvárások:

Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
Élettudományok területén szerzett egyetemi diploma (orvos, állatorvos, biológus, gyógyszerész, agrár- biomérnök)
Magas szintû angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Kiváló kommunikációs készség
Kiváló szervezõkészség
Precizitás
Biztos számítástechnikai ismeretek

Elõny:

Állatgyógyászati Gyógyszeripari tapasztalat (termék fejlesztés, gyártás, szabályozási ügyek?)
Humán- vagy állategészségügyi területen szerzett bizonyított projektmenedzseri tapasztalat, érdeklõdés az élettudományok és új termékek fejlesztése és bevezetése iránt
Projekt menedzseri bizonyítvány / tréning
GLP vag/GCP/ vagy GMP bizonyítvány / tréning
Ügyfélközpontúség és kíváló kapcsolatteremtõ képesség,
Üzleti priorítások megértése és kommunikálása,
Diplomatikusan megkérdõjelez és befolyásol másokat,
Munkacsoportok koordinálása

Would you like a stable, long-term job where you have opportunity for professional development and career advancement? Our company, the Ceva-Phylaxia Co. Ltd. has more than 100 years of history in the veterinary field and is unique regarding its production growth over the last 15 years. We are using the latest technologies in our plants as building on the expertise of our excellent specialists.
We provide outstanding allowances, health care options, several corporate events and programs annually to our colleagues. Join us!

We are looking for a Project Manager (to the Biological R&D directorate)

Responsibilities:

To manage the selected new development projects and some life cycle management of our existing products
Participate in the development projects by keeping the pre-defined deadlines and budget
Participate in the planning of projects, compiler the project plans, budget and activities
To ensure that the activity of the project team is always aligned with the companies? organisational culture, quality assurance and regulations
Evaluation of results, preparation of summaries, reports in English
Organisation and leading of meetings and follow up action plans
To ensure the effective communication between project participants
Regular reports to the Global R&D Director/ project lead about the actual status of the project
Ensure the reliability of the tests, participate in preparation of documentation in accordance with GLP, GCPrequirements
Keep contact with external experts, partners

Requirements:

Minimum 3 years professional experience
University Degree (PhD or MSc) in life sciences (doctor, veterinary, biologist, pharmacist, agronomist, bioengineer)
High level of English knowledge in writing and speaking
Excellent communication skills
Excellent organizing skills
Precize
Stable computer skills

Advantage:

Experience in the Veterinarian Pharmaceutical Industry (Product Development, Manufacturing, Regulatory Affairs?),
Proven experience in Project Management with strong interest in life sciences and new product development and launch,
Certification / training in Project Management
Certification / training in GLP or GCP or GMP
Customer orientation and excellent relationship skills
To understand and communicate business priorities
Ability and will to tactfully challenge, and influence others
To coordinate work groups