Operátor

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 29/03/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Operátort keresünk

Feladat:

Oldószeres antigén tisztítás technológiai mûveleteinek végrehatása
Gépek, berendezések magas szintû kezelése
A termeléshez kapcsolódó adatok precíz, pontos dokumentálása

Elvárások:

Érettségi bizonyítvány
Alapvetõ számítástechnikai ismeretek
Precizitás, pontosság, megbízhatóság
Termelõ területen szerzett tapasztalat

Elõny:

Steril térben szerzett gyakorlat
Robbanás biztos munkavégzésre vonatkozó ismeretek
Érvényes tûzvédelmi szakvizsga
Szakirányú (technikusi) végzettség vegyipari, biológiai, egészségügyi, élelmiszeripari
területen
GMP elõírásainak ismerete