Operátor (dozà­rozó)

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 23/10/2020

Csatlakozzon hozzánk a Fermentációs és Bioreaktor Focus Factory Formulázó és Dozírozó Egységébe

Operátor (dozírozó) munkakörbe.

Feladatok:

Kétm?szakos munkarendben termelő tevékenység végzése: az üzemben a gyártásra vonatkozó előírások betartásával
A termeléshez felhasznált anyagok és eszközök tárolása, biztonságos használata és ellenőrzése
A gyártási folyamat dokumentálása
A félkész termékek gyártási paramétereinek előírt folyamatközi ellenőrzése (IPC), a félkész termékek biztonságos tárolása, mintáinak kezelése
A berendezések, gyártó területek tisztaságának, m?szaki állapotának felügyelete, üzemeltetése
A gyártási hulladék, veszélyes hulladék előírás szerinti kezelése

Elvárások:

Számítógép felhasználói szint? ismerete
Alkalmasság gépek kezelésére
Fizikai alkalmasság emelésre a munkavégzés során
Fegyelmezettség, pontosság, monotónia t?rése

Előny:

M?szaki bealítottság
Gyógyszer-, illetve biológiai ipari termelésben szerzett tapasztalat
Tisztatéri munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
Kiválóan prosperáló multinacionális cég által kínált hosszú távú munkalehetőség
Szakmai továbbfejlődési lehetőség
Felkészült, segítőkész munkatársak