Nemzetkozi Zona Torzskonvezesi Munkatars

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 20/11/2019

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.

Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

 Biológiai Regisztrációs Igazgatóság ASIA- LATAM Törzskönyvezési Zóna Csoportjába

Nemzetközi Zóna törzskönyvezési munkatársat

keresünk.

Feladatok:

Törzskönyvi dokumentációk összeállítása és benyújtása hatóságok részére
Törzskönyvi csomagolóanyagok ügyintézése
Törzskönyvi dokumentációk elektronikus és papír alapú archiválásának kezelése és szervezése
Törzskönyvi dokumentációk hitelesítése, valamint fordítások kezelése és szervezése
Törzskönyvi követelmények adatbázisának a naprakész kezelése
Nemzetközi törzskönyvezési eljárásokban való aktív közremûködés

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Magas szintû számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, MS project, smartsheet, Google alkalmazások, Acrobat Professional, adatbázis kezelés)
Önálló és csapatban való munkavégzés képessége idõkényszer alatt is
Szigorú határidõk betartása
Feladat tervezõ és szervezõ készségek
Jó kommunikációs készségek, kezdeményezõkészség, nyitott személyiség

Elõny:

Írott és beszélt spanyol nyelvtudás
Számítástechnikai területen szerzett végzettség
Élettudományok területen szerzett végzettség
Releváns területen szerzett tapasztalat