Minõségbiztosà­tási támogató munkatárs

Office based in HU - Budapest

Job domain : Minőségirányítás
Contract : Munkakör
Starting from : : 09/02/2021

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk a:

Minõségbiztosítási Igazgatóság ? Fermentáció & Bioreaktor Focus Factory QA Csapatába

Minõségbiztosítási támogató munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

A termelési adatok/gyártási sorozatra vonatkozó nyilvántartások felülvizsgálata, és a dokumentum jóváhagyására.
A termék forgalomba hozatalára vonatkozó dokumentációk elõkészítése.
Helyi szinten, az üzemi termelési feladatok/folyamatok GMP betartásának biztosítása, valamint az eredmények minõségi elõírások szerinti alakulásának biztosítása.
A PQR tekintetében a fõ teljesítménymutatók és más kibocsátott teljesítmény-felülvizsgálati adatok (KPI) összegyûjtése. A megbízási körébe tartozó CAPA, változáskezelés, deviáció vagy más, a megbízási körébe tartozó feladat idõszerû teljesítése.
Adatbázisok készítése, kezelése, ellenõrzése, adatbevitel.
Javaslattétel a QA folyamatok fejlesztésére, az üzemben az elvárt minõségközpontú magatartás hirdetõje és példaképe.
Az üzemi validálásokban és inspekciókon való támogató részvétel, továbbá az önellenõrzések esetleges elvégzése

Az ideális jelölt:

Képes belsõ és tudományos auditokat vezetõi szerepben, külsõ auditokat pedig az auditcsapat tagjaként levezetni egy adott területen belül.
Ismeri a gyógyszeripari fejlesztési, szabályozási és gyártási tudományos folyamatokat több területen (releváns szabványok, EudraLex Vol 4.)
Alapszinten ismeri és átlátja a Ceva felépítését, termékeit és folyamatait. Alapszinten ismeri a folyamatos fejlesztés eszközeit és a vizsgálati eszközöket és képes megfogalmazni a problémákat.
Ismeri a specifikus szakmai elõírásokat, irányelveket és eszközöket. Képes kielemezni a problémákat, és megoldási javaslatokkal elõállni.
Felsõfokon használja és kiválóan ismeri az irodai szoftvereket.
Ismeri a minõségi rendszereszközöket, és tudja, hogyan alkalmazza azokat a fõbb globális szabályozások (GMP, ISO) által megkövetelt irányvonalak mentén.
Legalább Bsc. fokozatú természettudományos végzettséggel vagy releváns tapasztalattal rendelkezik
Minimum középfokú angol nyelvismeret írásban
Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
Szabálykövetõ, megbízható, következetes pontos munkavégzésre alkalmas személyiség
Jó kapcsolatépítõ és kapcsolattartó képesség
Komplex, széleskörû feladatok kezelése

Az állás betöltéséhez elõnyt jelent:

Biológiai Minõségbiztosítási vagy termelõi/gyártási területen szerzett tapasztalat
Vakcina gyártásban szerzett tapasztalat
EudraLex Vol. 4 - átfogó ismerete