Laboratoriumi technikus

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 22/07/2020

A Ceva egy gyorsan növekvő független nemzetközi cégcsoport, mely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel az összes kontinensen.

A cég európai biológiai központja, a Ceva-Phylaxia Zrt. Globális Iparosítási Igazgatóság Upstream és Downstream Technológia Transzfer Platform részlege új munkatársat keres, hogy csatlakozzon felkészült, fiatalos és dinamikus csapatához

Laboratóriumi technikus

munkakörbe.

Feladatok:

Állatgyógyászati oltóanyag fejlesztésekhez és méretnöveléséhez kapcsolódó technikusi feladatok elvégzése, mint például:
Felhasználandó anyagok és eszközök előkészítése, táptalajok összeállítása, sterilezése
Bakteriális és szövet alapú vírus tenyésztési vizsgálatok elvégzése
Laboratóriumi berendezések üzemeltetése, felügyelete (pl. fermentor, bioreaktor)
Tenyészetek feldolgozása: sejtfeltárás, inaktiválás, szeparálás, mikro- és ultrasz?rés
Mérőeszközök használata, felhasználói szint? kalibrálása (pl. automata sejtszámláló, mikroszkóp, spektrofotométer, pH mérő, metabolit mérő)
Minták kezelése, előkészítése, mintavételezés (esetenként hétvégén is)
Részvétel léptéknövelt sarzsok gyártásában GMP területen (GMP kísérleti üzem)
Egyszer?bb vizsgálatok, analitikai mérések elvégzése (mint pl.: sejtszámlálás, sterilitás vizsgálat, vírus titrálás szöveten, pH, kolorimetriás mérések)
A tervezett, illetve végzett m?veletek papíron és elektronikus formába történő dokumentálása összhangban a vonatkozó eljárási szabályok követelményeivel
Eszköz- és anyagnyilvántartás vezetése, felhasználások, anyagrendelés

Elvárások:

Témába vágó középfokú végzettség (pl. vegyész, biológus, élelmiszeripari vagy egészségügyi szakközépiskola)
Gyakorlati tapasztalat aszeptikus laboratóriumi munkavégzésben
Felhasználói szint? számítógépes ismeretek (pl. Excel, Word, Google felhő alapú szoftverek)
Önálló munkavégzési képesség (előre megbeszélt kísérleti tervek végrehajtása a felettes mérnök kolléga irányításával)

Előny:

Biotechnológiai vagy fermentációs területen szerzett legalább egyéves tapasztalat
Középfokú angol nyelvismeret
GLP (Good Laboratory Practice), GMP (Good Manufacturing Practice) ismeretek
Rugalmasság, jó munka-, és stressz t?rő képesség (a munkaelosztás néha egyenetlen)

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős állás Budapesten
Hosszútávú munkalehetőség egy sokoldalú fiatalos csapatban
Stabil vállalati háttér
Kimagasló minőség? termékek világszínvonalú fejlesztése és gyártása