Kvalifikációs technikus // Qualification Technician

Office based in HU - Budapest

Job domain : Minõségirányà­tás
Contract : Munkakör
Starting from : : 08/02/2018

A Minõségbiztosítási Igazgatóság Kvalifikációs technikus munkatársat keres,(bérelt státuszban)

Feladatok:

Elsõdlegesen gyógyszeripari kutatás-fejlesztési laboratóriumok
berendezéseinek, mûszereinek kvalifikálása, kalibrálása a jóváhagyott
terveknek, elõírásoknak, eljárásoknak megfelelõen
Másodlagosan gyógyszeripari termelõüzemek, QC laboratóriumok és a
kiszolgáló rendszerek berendezéseinek, mûszereinek kvalifikálása,
kalibrálása a jóváhagyott terveknek, elõírásoknak, eljárásoknak megfelelõen
Kvalifikációs jelentések elkészítése
A berendezésekre, mûszerekre vonatkozó adatbázis folyamatos, naprakész
vezetése
Részvétel belsõ/külsõ auditokon
Szakmai együttmûködés a minõségbiztosítás munkatársaival

Elvárások:

Minimum középfokú mûszaki végzettség
GLP, GMP elõírások ismerete elõnyt jelent
Gyártási folyamatok berendezéseinek és kiszolgáló rendszereinek
kvalifikálásában jártasság elõnyt jelent
Alapszintû angol nyelvtudás
Felhasználói szintû számítógépes ismeretek (Word, Excel)
Az ideális jelölt ambiciózus, magabiztos, teljesítmény- és eredményorientált,
elõrelátó, rugalmas, jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
csapatmunkára alkalmas

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
Kiválóan prosperáló multinacionális cég által kínált hosszú távú
munkalehetõség
Szakmai továbbfejlõdési lehetõség
Felkészült, segítõkész munkatársak

We are looking for a Qualification Technician to the Quality Assurance Directorate,(rented position)

Responsibilities:

Primarily qualificate and calibrate pharmaceutical equipments in the R&D laboratories
Secondarily qualificate and calibrate pharmaceutical equipments and supply systems in the production units and QC laboratories
Prepare qualification reports
Keeping the databases up to date about equipments, instruments
Participate in internal / external audits
Professional cooperation with colleagues of quality assurance

Requirements:

At least secondary level of technical qualification
Knowledge of GLP and GMP standards is an advantage
Practice in qualification of manufacturing process and equipment is an advantage
Basic knowledge of English
User-level computer skills (Word, Excel)
The ideal candidate is ambitious, confident, performance- and results-oriented, forward-thinking, flexible, has good communication skills, can work in teams

What we offer:

Competitive salary, wide range of fringe benefits
Long-term job at a thriving multinational company
Opportunity for professional development
Well-prepared, helpful colleagues