Gépkezelõ

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 18/06/2018

Szeretne stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Versenyképes fizetés mellett kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több céges rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk! Dozírozó üzemünkbe keresünk:

Gépkezelõt

Feladat:

Állatgyógyászati steril oltóanyagok letöltése, kupakzárása
A munkával összefüggõ dokumentáció pontos, precíz, idõben történõ kitöltése
A tiszta terek mikrobiológiai tisztaságának fenntartása megfelelõ takarítási és fertõtlenítési módszerekkel
Gépek, berendezések kezelésének magas szintû elsajátítása betanítás során
Alkalmanként más, az Osztályhoz tartozó termelési területen végzett munka

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Alapfokú számítógépes ismeret
Monotónia tûrés
Csapatmunka, kiváló együttmûködési készség
Precizitás, pontosság, megbízhatóság és rugalmasság
Termelõ környezetben szerzett tapasztalat

Elõny:

Szakirányú (technikusi) végzettség vegyipari, biológiai, állategészségügyi, élelmiszeripari területen
Gyakorlat töltõ gépek/gépsorok kezelésében
GMP elõírásainak ismerete
Töltõgépek mûködtetésével kapcsolatos tapasztalat