Gépész karbantartó

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 08/02/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Gépész karbantartót keresünk

Feladatok:

     Gyógyszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, autoklávok, töltõgépek stb.), valamint a különbözõ ellátó rendszerek (víz, gõz, légtechnika) rendelkezésre állásának biztosítása
     Fûtési-, hûtési- és légtechnikai rendszerek megelõzõ karbantartásának elvégzése
     Víz-, gõz- és sûrített levegõ ellátórendszerek megelõzõ karbantartása
     Épületgépészeti karbantartások
     A felmerülõ hibák szakszerû elhárítása, gyökérokának megállapítása, megelõzõ akciók kidolgozása
     Dokumentáció kezelése, az elvégzett munkák, intézkedések dokumentálása

Elvárások:

     Gépészeti szakirányú végzettség
     Ipari területen hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves gyakorlat
     Önálló hibakeresés és javítás, precíz és felelõsségteljes munkavégzés csapatban is
     Berendezések mechanikai, pneumatikus rendszereinek alapos ismerete
     Mûszaki dokumentáció megértése, kezelése, gépész rajzolvasási ismeret
     Felhasználói szintû számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez elõnyt jelent:

     Angol vagy német nyelvtudás
     Megelõzõ karbantartási rendszer (TPM) ismerete
     Érvényes hegesztõi minõsítés

Amit kínálunk:

     Versenyképes jövedelem
     Széles körû béren kívüli juttatások
     Kiválóan prosperáló multinacionális cég által kínált hosszú távú munkalehetõség
     Modern berendezések, szakmai továbbfejlõdési lehetõség
     Felkészült, segítõkész munkatársak