Csomagoló

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 28/03/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia OltóanyagtermelõZrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon
és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Csomagolót keresünk (bérelt státusz)

Feladatok:

Félkész termékek csomagolása
Gyártási dokumentációk töltése
Kézi árumozgatás
A csomagoló anyagokat elõkészítõ gépek kezelése, felügyelete

Elvárások:

Megbízhatóság
Pontosság
Monotónia tûrés
Alapfokú számítógépes ismeretek
Fegyelmezettség
Középfokú végzettség
Fizikai állóképesség
Elõny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat