Biológiai Projekt Menedzser

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 05/07/2021

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megõrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bõvül?

Legyél nálunk Te is Biológiai Projekt Menedzser!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelõ kapacitásunk bõvítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.

Milyen feladatok várnak rád?:

Cégünk stratégiai döntéseivel összhangban meghatározott K&F Új Termék Portfolió menedzselése, és meglévõ termékek életciklus követõ feladataihoz kapcsolódó munkák
A project specifikációk, fejlesztési tervek elõkészítése és implementálása; teljesítések nyomon követése; törzskönyvezés és termelés- transzfer támogatása, új termékek piaci bevezetésében történõ közreműködés.
3-5 fõbb project vezetése és menedzselése.
Biztosítja, hogy az Új Termék Projekt Csapatok és Bevezetéssel foglalkozó Munkacsoportok egymással szorosan együttműködve sikeresen teljesítsék a project célkitűzéseket.
Részvétel a Biológiai K&F költségvetés elõkészítésében, különös tekintettel, a külsõ partnerekkel való együttműködésre illetve részvétel a projektek erõforrás tervezésében
A Biológiai K&F valós költségek, erõforrások tervezett költségekkel és erõforrásokkal való összevetése és nyomon követése

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Állatorvos doktori végzettség, vagy Egyetemi végzettség Biológiából, vagy biológiai, biotechnológia természettudományokból.
Képesség kereszt funkcionális és multikulturális csapatokban történõ munkavégzésre
Komplex feladatok gyors áttekintése, összetett biológiai problémák megértésének és megoldásának képessége,
Határidõk betartása és betartatása valamint nyomon követése
Teljesítmény központúság
Információk bizalmasan történõ kezelése
Ügyfélközpontúság és kiváló kapcsolatteremtõ képesség,
Üzleti prioritások megértése és kommunikálása,
Diplomatikusság és csapatmunka szemlélet,
Autonómia és stratégiai gondolkodás
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Elõny:

Állatgyógyászati Gyógyszeripari tapasztalat (termékfejlesztés, gyártás, törzskönyvezési ismeretek)
Projekt menedzseri bizonyítvány / tréning
GLP/GCP/GMP bizonyítvány / tréning
Bizonyított tapasztalat projekt menedzsmentben, érdeklõdés az élettudományok és új termékek fejlesztése és bevezetése iránt.
Csoportvezetõi tapasztalat

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!