Biológiai Projekt Manager

Office based in HU - Budapest

Job domain : Fejlesztés
Contract : Munkakör
Starting from : : 06/01/2019

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehet?sége van szakmai fejl?désre, el?relépésre? Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.

Kiemelked? béren kívüli juttatásokat, egészségmeg?rz? lehet?ségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Biológiai Projekt Menedzser

munkakörbe, a Biológiai K&F igazgatóságra

Elvárások:

Minimum 3-5 éves biológiai, fejlesztési, és/vagy gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat

Élettudományok területén szerzett egyetemi diploma (állatorvos, biológus, biomérnök, gyógyszerész, vegyész)

Humán- vagy állategészségügyi területen szerzett projektmenedzsment tapasztalat, érdekl?dés az élettudományok és új termékek fejlesztése és bevezetése iránt

Magas szint? angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Kiváló kommunikációs és szervez? készség

Precíz munkavégzés, üzleti prioritások megértése és kommunikálása

Biztos számítástechnikai ismeretek

Feladatok:

Stratégiai termékek életciklus követése, egyes új fejlesztési projektek menedzsmentje

Projektek tervezése, költségvetés, tevékenységek összeállítása az el?írt határid?k betartásával

Biztosítja a projektcsapat tevékenységét a Cég szervezeti kultúrájával, min?ségpolitikájával és szabványaival összhangban

Eredmények értékelése, angol nyelv? jelentések összefoglalók készítése

Munkacsoportok koordinálása, meetingek és megbeszélések szervezése, vezetése, akciótervek nyomon követése

A projekt aktuális állásáról rendszeresen beszámol a projektvezetésnek

A vizsgálatok megbízhatóságának biztosítása, a részvétel a GLP, GCP dokumentációk összeállításában

Kapcsolattartás küls? szakért?kkel, partnerekkel

El?ny:

Állatgyógyászati / Gyógyszeripari tapasztalat (termékfejlesztés, gyártás, regisztráció)

Projekt menedzseri bizonyítvány / tréning

GLP vagy / GCP / vagy GMP bizonyítvány / tréning

Stressz t?r?képesség, flexibilitás,

Ügyfélközpontúság és kiváló kapcsolatteremt? képesség,