Biológia gyártási operátor

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 28/02/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.

Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Biológia gyártási operátor munkatársat keresünk

Feladatok:

Tiszta szövetek és vírus antigén gyártása roller palackon és bioreaktorban
Antigén feldolgozás: vírus inaktiválás, szûrés, tangenciális mikro- és ultraszûrés
Kísérleti üzemi méretû vakcinák keverése, és letöltése
Egyszerûbb gyártáshoz kapcsolódó vizsgálatok, analitikai mérések elvégzése (sejtszámlálás, pH mérés, mikroszkópos vizsgálat)
Az elvégzett mûveletek papíron és elektronikus formában történõ dokumentálása
Eszköz- és anyagnyilvántartás vezetése, felhasználások, munkaórák könyvelése, anyagrendelés
GMP dokumentáció (pl. környezet monitorozások; kvalifikálások, kalibrálások nyilvántartása; validálás)
Takarítás és terület fertõtlenítés (pl. permetezéssel, vagy gázosítással)

Elvárások:

Minimum középfokú releváns végzettség (pl. vegyész-, állat-egészségügyi, biológus, mikrobiológus-, élelmiszeripari ? vagy a technikusi szintnek megfelelõ humán egészségügyi szakközépiskola)
Számítógép felhasználói szintû ismerete
Alkalmasság gépek kezelésére
Fegyelmezettség, pontosság
Monotónia tûrés
Angol nyelvismeret

Elõny:

Hasonló területen szerzett releváns tapasztalatok (termelés, és/vagy labor)
GMP ismeretek és gyakorlati tapasztalat
Rugalmasság, önállóság, jó stressz tûrõ képesség