Bio K+F Minõségbiztositási Auditor

Office based in HU - Budapest

Job domain : Fejlesztés
Contract : Munkakör
Starting from : : 08/02/2018

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Bio K+F Minõségbiztositási Auditor a Globális Biológiai Kutatás-fejlesztési Budget, Tervezés és Portfólió Menedzsmentre, (határozott idõre, elõre láthatólag 1 évre)

Feladatok:

vizsgálati terv/ protokol, zárójelentés és nyers adatok auditálása,
vizsgálati kísérleti fázisok auditálása a K+F-ben,
laboratóriumok auditálása a K+F-ben,
audit riportok készítése az elvégzett auditok alapján,
a fõkönyv vezetése,
minõségbiztosítási szabványmûveleti elõírások készítése,
a K+F egységei szabványmûveleti elõírásainak ellenõrzése,
részt venni a hatósági inspekciókra való felkészülésben, az inspekciókban és a javító intézkedések végrehajtásában

Elvárások:

biológiai/ vegyész/ gyógyszerészeti egyetemi/ fõiskolai diploma,
legalább középfokú angol nyelvtudás,
számítógép-felhasználói ismeretek (Word, Access, Excel, Power Point), Google Apps
2-3 éves gyakorlat GLP minõségbiztosítási területen elõnyt jelent

Az ideális jelölt jellemzõi:

analitikus gondolkodásmód,
proaktivitás, meggyõzõkészség,
jó kommunikációs és szervezõi képesség,
gyors tanulási képesség