B1 Technician

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 01/04/2020

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.

Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk a B1 Tojás üzemünkbe

TECHNIKUS

munkakörbe

Feladatok:

Munkavégzés általános vírusvakcina termelési folyamatokban, elsősorban biológiai termelő üzemben aszeptikus munkaterületen
Antigén előállítás tojáson, szöveten (oltás/aratás, sejt- és szövet tenyésztés).
A tervezett, illetve végzett m?veletek papíron és elektronikus formába történő dokumentálása
M?szaki berendezések szakszer? kezelése
A termelési folyamatok GMP-előírásoknak megfelelő végrehajtása

Elvárások:

Legalább középfokú ? lehetőség szerint ? releváns végzettség (pl. vegyész-, állategészségügyi, biológus, mikrobiológus-, élelmiszeripari ? vagy a technikusi szintnek megfelelő humán egészségügyi szakközépiskola)
Precíz, megbízható munkavégzés
Változó munkarend vállalása (hetente többször korai kezdéssel)

Előny:

Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben (gyógyszeripari/laboratóriumi)
Ipari termelési tapasztalat
GMP ismerete
Releváns szabályok, eljárások ismerete