Automatizálási technikus

Office based in HU - Budapest

Job domain : Támogatás
Contract : Munkakör
Starting from : : 09/02/2021

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti Biológiai telephelye, ahol az Üzemeltetési Osztály új munkatársat keresünk, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz

munkakörbe

Feladatok

Gyógyszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, autoklávok, töltõgépek stb.), valamint a különbözõ ellátó rendszerek (víz, gõz, légtechnika stb.) villamos és irányítástechnikai rendszereinek karbantartása, javítása
Az épület-felügyeleti (BMS) rendszerekhez kapcsolódó érzékelõ és beavatkozó elemek karbantartása, javítása
Villamos átalakítások, automatizálási megoldások kivitelezése
Intézkedések végrehajtása a karbantartási program és felmerülõ igények szerint
Megelõzõ karbantartások végzése
Külsõs partnerekkel való kapcsolattartás (ajánlatkérés, mûszaki felügyelet, stb.)
Dokumentáció kezelése

Elvárások

Mûszerész, elektrotechnikus, egyéb releváns végzettség
Villanyszerelõ végzettség elõny
Szabályozási és vezérléstechnikai ismeretek (PLC-k, érzékelõk, aktuátorok, elektropneumatika)
Mûszaki dokumentáció alapján önálló hibakeresés és javítás
Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
Ipari területen hasonló munkakörben szerzett gyakorlat (minimum 2 év)
Angol nyelvû mûszaki dokumentáció megértése

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Nemzetközi vállalati környezet, 13 kutatás-fejlesztési központtal világszerte
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatás
Multinacionális háttér