Állatorvos

Office based in HU - Budapest

Job domain : Minőségirányítás
Contract : Munkakör
Starting from : : 09/02/2021

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi   termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

A Ceva-Phylaxia Zrt. Minõségellenõrzési Osztálya Állatházába új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült csapatunkhoz

Állatorvos

munkakörbe

Feladatok:

Felel az állatházban folyó munka szakmai felügyeletéért
Részt vesz az állatoltási feladatokban
Felelõs a teszt tervek pontos végrehajtásért
Irányítja a hozzá beosztott állatgondozók munkáját
Heti munkatervek készítése és végrehajtása
Vizsgálatok GMP szerinti dokumentációja
Adatbázisok kezelése, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

Állatorvosi végzettség
Pályakezdõ vagy 1-3 év tapasztalat
Pontos, precíz dokumentáció
GMP elvek követése és betartatása
B kategóriás jogosítvány
Monotonitástûrés

Az állás betöltéséhez elõnyt jelent:

GMP gyártóhelyen szerzett tapasztalat
FELASA "C" típusú végzettség
Jártasság szövettani munkákban

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteria
étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban